Dynamische Schooldag Event 2025
-
24 september 2025
van 13:00 uur tot 18:00 uur
Gratis
Integraal Kindcentrum Schuilingsoord, Zuidlaren
Aanmelden
Dit event wordt georganiseerd door Stichting Baasis, Ommeriek en de Hanze. Het event wordt mede mogelijk gemaakt door de Beweegalliantie.
Save the date - Dynamische Schooldag Event 2025 voor de regio Groningen/Drenthe!
Na een succesvolle 1e editie vorig jaar in Appingedam, zal dit jaar de 2e editie van het Dynamische Schooldag Event voor de regio Groningen/Drenthe gehouden worden in Zuidlaren.
Het event is een inspirerende netwerkbijeenkomst voor onderwijsprofessionals, beleidsmedewerkers en andere geïnteresseerden die al aan de slag zijn of willen starten met een Dynamische Schooldag. Ook in de regio's Amsterdam en Eindhoven wordt gelijktijdig een Dynamisch Schooldag Event georganiseerd.
Tijdens de Nationale Sportweek zal op woensdag 24 september 2025 een basisschool haar deuren openen om een inkijkje te geven in hun route richting een Dynamische Schooldag op maat. Daarna volgt een centraal programma met gastsprekers en interactieve workshops voor en door onderwijsprofessionals. Dé kans om kennis en ideeën op te doen voor actiever onderwijs.
Programma in het kort:
Schoolbezoek: Dynamische Schooldag in actie (13:00-14:00 uur)
Eigen tijd voor netwerken, wandelen in de omgeving (14:00-15:00 uur)
Inloop en plenaire sessie (15:00-16:00 uur)
Workshops in 2 rondes (16:00-17:45 uur)
Netwerkmoment (17:45 - ..)
Wil je op de hoogte worden gehouden van het programma en mogelijkheid om aan te melden? Laat het ons weten via mailadres communicatie@schoolpleinnoord.nl en we laten het je weten als de organisatie aanvullende informatie online heeft staan en het mogelijk is om aan te melden!