Leerkracht groep 3 voor OBS de Nijenoert

Leerkracht groep 3 voor OBS de Nijenoert

Leerkracht groep 3 voor OBS de Nijenoert

leerkracht

Grootegast

Openbaar (de denominaties)

40 uur, mogelijkheid tot deeltijd fte

plaatsingsdatum

21 September 2022

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd (tijdelijk)

ingangsdatum

17-11-2022

opleidingsniveau

HBO

ik ga reageren

Organisatiegegevens

Contactpersoon

Geert-Jan Enting

g.enting@quadraten.nl
0630182895

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 21 September 2022
Standplaats Grootegast
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam leerkracht
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd (tijdelijk)
Aantal FTE 40 uur, mogelijkheid tot deeltijd
Opleidingsniveau HBO
CAO Primair onderwijs
Schaal LB
Sluitingsdatum solliciteren voor 7 October 2022
<h4><strong>Nieuwsgierig?</strong></h4><p>Heb je interesse en ben je direct beschikbaar? Stuur dan uiterlijk vrijdag 7 oktober 2022 een reactie met een korte motivatie en CV naar vacature@quadraten.nl, o.v.v. OBS De Nijenoert. Voor meer informatie over deze vacature kan je contact opnemen met Geert-Jan Enting, directeur de Nijenoert. Hij is bereikbaar op telefoonnummer: 06-30182895&nbsp;</p>

Stichting Quadraten

Stichting Quadraten verzorgt primair onderwijs op 32 scholen in de gemeenten Westerkwartier en Noordenveld. Het betreffen Christelijke, Openbare, samenwerkings- (samenlevings) scholen. Quadraten verzorgt ook kinderopvang. We zijn gestart met de vorming van Integrale Kindcentra waarin onderwijs en opvang als één geheel samenwerken.

OBS de Nijenoert in Leek

"Mogen zijn wie je bent en kunnen worden wat je wilt….." Dat is de slogan van onze school. We zijn een openbare school voor primair onderwijs en maken deel uit van de Stichting Quadraten. We hebben veel aandacht voor het pedagogisch klimaat, in de klassen, in de vrije ruimtes en in de schoolomgeving. We zijn een kanjerschool. Onze school wil een ontmoetingsplaats zijn voor allen: voor kinderen, ouders en personeel met een verschillende levensbeschouwelijke, culturele en sociaaleconomische achtergrond. Er gaan rond de 280 leerlingen bij ons naar school en ongeveer 25 van deze leerlingen krijg jij in je groep 3. We werken met de nieuwste versie van de methode Veilig Leren Lezen. Op het werkplein werken we met groepjes leerlingen in circuitvorm aan allerlei doelen in spelvorm onder begeleiding van een onderwijsassistent. 

Wij zoeken een fijne collega die

 •  werkt vanuit een positief pedagogisch klimaat en affiniteit heeft met de Kanjertraining;
 •  verbinding kan maken met leerlingen en een hart voor groep 3 leerlingen heeft;
 •  werkt vanuit de doelen en op deze wijze het onderwijs vormgeeft;
 •  handelingsgericht werkt en aansluit bij de onderwijsbehoeften van leerlingen;
 •  ervaring heeft of zich wil ontwikkelen in een groep 3;
 •  een teamspeler is, positief wil samenwerken met leerlingen, ouders, de collega's en externen;
 •  weet wat er van een groepsleerkracht wordt gevraagd;
 •  beschikt over zelfreflectie en graag iedere dag wil leren.

Wij bieden

 •   1.0 fte op basis van een zwangerschapsvervanging (deeltijd is bespreekbaar);
 •   een tijdelijk baan van 17 november 2022 tot 29-03-2023; 
 •   een leuk team waar veel aandacht is voor professionele ontwikkeling;
 •   een inspirerende en gezellige werkomgeving; 
 •   loonschaal L10, CAO PO. 

Nieuwsgierig?

Heb je interesse en ben je direct beschikbaar? Stuur dan uiterlijk vrijdag 7 oktober 2022 een reactie met een korte motivatie en CV naar vacature@quadraten.nl, o.v.v. OBS De Nijenoert. Voor meer informatie over deze vacature kan je contact opnemen met Geert-Jan Enting, directeur de Nijenoert. Hij is bereikbaar op telefoonnummer: 06-30182895 

ik reageer