Leerkracht LC, De Atlas Emmen, 1,0 wtf

Leerkracht LC, De Atlas Emmen, 1,0 wtf

Leerkracht LC, De Atlas Emmen, 1,0 wtf

docent LC

Emmen

Algemeen Bijzonder

1,0 wtf fte

plaatsingsdatum

22 September 2022

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband

ingangsdatum

z.s.m.

opleidingsniveau

HBO

ik ga reageren

Organisatiegegevens

Contactpersoon

Marita Schulte

m.schulte@renn4.nl
0591-629998

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 22 September 2022
Standplaats Emmen
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam docent LC
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband
Aantal FTE 1,0 wtf
Opleidingsniveau HBO
CAO Primair Onderwijs
Schaal LC
Sluitingsdatum solliciteren voor 1 October 2022
<h4><strong>Interesse?</strong></h4><p>Ben jij de betrokken en gedreven leerkracht die onze leerlingen nodig hebben? Wij nodigen je uit jouw sollicitatiebrief met curriculum vitae uiterlijk <b>woensdag 28 september 2022 </b>te mailen naar h.veenstra@renn4.nl o.v.v. vacaturenummer <b>22-106</b>. De gesprekken vinden plaats op<b> vrijdag 30 september 2022</b>. Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang op externe kandidaten.&nbsp;<p>&nbsp;Wil je eerst nog wat vragen? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Marita Schulte via 0591-629998. Algemene informatie over de school en RENN4 vind je op www.renn4.nl. </p></p>

RENN4

Speciale leerlingen zoeken excellente leerkracht 

Bij RENN4 kunnen leerlingen met speciaal talent mede dankzij jou hun toekomst werkelijkheid laten worden. Als leerkracht help je jongeren graag vooruit, je houdt van een uitdaging en je wilt je blijven ontwikkelen. Op De Atlas in Emmen werk je in een team van professionals met leerlingen met een cluster 4-indicatie in de leeftijdscategorie van 12 tot en met 21 jaar. De leerlingen werken doelgericht aan hun toekomst. En daar hebben ze jou bij nodig!

Werken als leerkracht op De Atlas geeft energie, omdat je persoonlijk contact hebt met leerlingen. Je werkt samen in een team dat altijd voor elkaar klaarstaat. Je stimuleert leerlingen om zich te ontwikkelen en te leren omgaan met hun behoefte aan extra ondersteuning.   

Jouw werkzaamheden

Je verzorgt onderwijs aan leerlingen die specifieke vragen stellen op het gebied van leren en gedrag wat maakt dat je een uitdagende functie hebt. Je helpt leerlingen hun talenten te ontdekken en sluit aan bij hun leer- en ondersteuningsbehoefte. Met diverse samenwerkingspartners ga je op zoek naar de beste aanpak voor elke leerling. Met name tussen onderwijs en zorg is sprake van intensieve samenwerking. Jij bent hier als leerkracht een belangrijke spil in het web. Verder draag je ook bij aan schoolevenementen, teamvergaderingen en de vernieuwing van het onderwijs. Bij ons is iedere dag anders!

Wij vragen

 • Onderwijsbevoegdheid (PABO of tweedegraads); 
 • goede communicatieve vaardigheden en een actieve houding in de samenwerking met leerlingen, teamleden, ouders en (zorg)partners;
 • affiniteit met de doelgroep, namelijk jongeren met gedrags- en/of psychiatrische problematiek;
 • intrinsieke motivatie om leerlingen verder te helpen; 
 • in het bezit van een akte speciaal onderwijs is een pré. 

Wij bieden

 • Een professionele en dynamische werkomgeving;
 • sporten onder werktijd;
 • inschaling in schaal LC conform de cao voor Primair Onderwijs;
 • ruimte voor scholings- en begeleidingsmogelijkheden;
 • vitaal team van collega’s;
 • een tijdelijke aanstelling met uitzicht op een vast dienstverband. 

Interesse?

Ben jij de betrokken en gedreven leerkracht die onze leerlingen nodig hebben? Wij nodigen je uit jouw sollicitatiebrief met curriculum vitae uiterlijk woensdag 28 september 2022 te mailen naar h.veenstra@renn4.nl o.v.v. vacaturenummer 22-106. De gesprekken vinden plaats op vrijdag 30 september 2022. Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang op externe kandidaten. 

 Wil je eerst nog wat vragen? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Marita Schulte via 0591-629998. Algemene informatie over de school en RENN4 vind je op www.renn4.nl.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

ik reageer