Directeur (0,7 – 0,8 fte) - Per 1 januari 2023 (of zo mogelijk eerder)

Directeur (0,7 – 0,8 fte) - Per 1 januari 2023 (of zo mogelijk eerder)

Directeur (0,7 – 0,8 fte) - Per 1 januari 2023 (of zo mogelijk eerder)

directeur

Drachten

Openbaar (de denominaties)

0.7 - 0.8 fte

plaatsingsdatum

20 September 2022

arbeidsovereenkomst

ingangsdatum

01-01-2023

opleidingsniveau

ik ga reageren

Organisatiegegevens

Contactpersoon

Greetje Veenstra

nanne.attema@adenium.nl
0512 582 600

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 20 September 2022
Standplaats Drachten
Functiegroep Directie (DIR)
Functienaam directeur
Arbeidsovereenkomst -
Aantal FTE 0.7 - 0.8
Opleidingsniveau -
CAO PO
Schaal D12
Sluitingsdatum solliciteren voor 3 October 2022
<h4><strong>Directeur (0,7 – 0,8 fte) - Per 1 januari 2023 (of zo mogelijk eerder)</strong></h4><p><b>De opdracht </b><br>* Je bent aanspreekpunt van de school voor medewerkers, leerlingen en ouders; <br>* Je bent verantwoordelijk voor de portefeuilles financiën, personeel, huisvesting en planning &amp; control; <br>* Je bent verantwoordelijk voor continuïteit en borging van de kwaliteit van onderwijs en bedrijfsvoering; <br>* Je bent formeel gesprekspartner van de MR; <br>* Je legt verantwoording af aan het College van Bestuur en participeert in Adenium brede overleggen; <br>* Je levert een actieve bijdrage aan bovenschoolse beleidsontwikkeling (o.a. middels deelname aan expeditie teams);<br>* Je onderhoudt de contacten met externe relaties.<br><br><b>Het profiel </b><br>* Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden en aantoonbare leidinggevende ervaring; <br>* Je werkt vanuit een visie op mens en organisatie, gericht op ontwikkeling binnen een positieve sfeer; <br>* Je bent een verbinder die zowel in- als extern relationeel sterk is; <br>* Je beschikt over een transparante wijze van communiceren; <br>* Je bent omgevingsbewust; <br>* Je kunt met enthousiasme het team en de school verder ontwikkelen. <br><br><b>Tijdens de gesprekken wordt duidelijk dat je beschikt over de volgende competenties: </b><br>* Onderwijskundig leiderschap <br>* Teamgericht leiderschap <br>* Inlevingsvermogen <br>* Strategisch leiderschap <br>* Besluitvaardigheid <br><br><b>Wij bieden </b><br>Een functie met verantwoordelijkheid en uitdaging, een gemotiveerd team en daarnaast een betrokken MR en ouderpopulatie. Ondersteuning vindt plaats vanuit het servicebureau. Het salarisniveau ligt op D12. <br><br><b>Informatie </b><br>Voor informatie over De Swetten en over de functie van directeur kun je contact opnemen met: Greetje Veenstra, College van Bestuur via het secretariaat te bereikbaar op: 0512 582 600. <br><br><b>Procedure </b><br>Je kunt je motivatie met curriculum vitae voor 3 oktober 2022 a.s. per mail sturen naar: nanne.attema@adenium.nl Bij de benoeming zijn het bestuur en een benoemingsadviescommissie betrokken. <br><br><b>Sollicitatiegesprekken </b><br>De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 13 en 24 oktober 2022. Een assessment maakt onderdeel uit van de procedure.<br></p>

Directeur (0,7 – 0,8 fte) - Per 1 januari 2023 (of zo mogelijk eerder)

O.B.S. de Swetten is een openbare basisschool met 220 leerlingen. Dit betekent dat we toegankelijk zijn voor iedereen, ongeacht etniciteit, godsdienst, seksuele geaardheid, levensbeschouwing, sekse of maatschappelijke kansen.

We zijn een BAS-school, dit betekent Bouwen aan een Adaptieve School. Onderwijs waar het kind voorop staat. Dit betekent voor kinderen een doorgaande lijn en structuur van groep 1 tot en met groep 8. Wij staan bekend om de vele activiteiten die wij ondernemen.

Wij kijken goed naar ons onderwijs en zijn steeds bezig hoe we het nog beter kunnen doen.

Wij zien onze school als een plek om te leren, te groeien en een ontmoetingsplek voor kinderen. Onze leerlingen komen uit verschillende sociale milieus, culturen en van verschillende gezindten, hier staan wij ook om bekend:
We zijn een school die ervan houdt divers te zijn!

Wij geloven dat iedereen tot leren komt wanneer je lekker in je vel zit. Een goede relatie met de andere kinderen is dan ook belangrijk. We hebben een prachtige toneelkelder met veel kleding. Kinderen kunnen zich dus verkleden voor toneelstukjes die ze voor anderen opvoeren. We vinden het belangrijk dat een kind zichzelf is, zichzelf wordt en goed voorbereid de wereld intrekt naar het voortgezet onderwijs.

Veel oud-leerlingen weten ons te vinden en brengen hun kinderen bij ons op school. Dit is een groot compliment en bewijst dat onze school goed bekend staat.

Ons team is positief en hangt strategisch boven de school. We hebben zorg voor elk kind!

Directeur (0,7 – 0,8 fte) - Per 1 januari 2023 (of zo mogelijk eerder)

De opdracht
* Je bent aanspreekpunt van de school voor medewerkers, leerlingen en ouders;
* Je bent verantwoordelijk voor de portefeuilles financiën, personeel, huisvesting en planning & control;
* Je bent verantwoordelijk voor continuïteit en borging van de kwaliteit van onderwijs en bedrijfsvoering;
* Je bent formeel gesprekspartner van de MR;
* Je legt verantwoording af aan het College van Bestuur en participeert in Adenium brede overleggen;
* Je levert een actieve bijdrage aan bovenschoolse beleidsontwikkeling (o.a. middels deelname aan expeditie teams);
* Je onderhoudt de contacten met externe relaties.

Het profiel
* Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden en aantoonbare leidinggevende ervaring;
* Je werkt vanuit een visie op mens en organisatie, gericht op ontwikkeling binnen een positieve sfeer;
* Je bent een verbinder die zowel in- als extern relationeel sterk is;
* Je beschikt over een transparante wijze van communiceren;
* Je bent omgevingsbewust;
* Je kunt met enthousiasme het team en de school verder ontwikkelen.

Tijdens de gesprekken wordt duidelijk dat je beschikt over de volgende competenties:
* Onderwijskundig leiderschap
* Teamgericht leiderschap
* Inlevingsvermogen
* Strategisch leiderschap
* Besluitvaardigheid

Wij bieden
Een functie met verantwoordelijkheid en uitdaging, een gemotiveerd team en daarnaast een betrokken MR en ouderpopulatie. Ondersteuning vindt plaats vanuit het servicebureau. Het salarisniveau ligt op D12.

Informatie
Voor informatie over De Swetten en over de functie van directeur kun je contact opnemen met: Greetje Veenstra, College van Bestuur via het secretariaat te bereikbaar op: 0512 582 600.

Procedure
Je kunt je motivatie met curriculum vitae voor 3 oktober 2022 a.s. per mail sturen naar: nanne.attema@adenium.nl Bij de benoeming zijn het bestuur en een benoemingsadviescommissie betrokken.

Sollicitatiegesprekken
De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 13 en 24 oktober 2022. Een assessment maakt onderdeel uit van de procedure.

ik reageer