Gomarus College

Sector: Voortgezet Onderwijs

Over het Gomarus College

Het Gomarus College is een gereformeerde school voor voortgezet onderwijs in Noord-Nederland. Het is een grote school met meer dan 3000 leerlingen verdeeld over acht kleinere locaties. Op alle locaties vind je vmbo, een instroompunt Vakcollege, havo en vwo. In Groningen kun je ook naar het Praktijkonderwijs, het Vakcollege Techniek of Mens & Dienstverlenen, de VakMavo(/havo), het tweetalig vwo en naar het gymnasium. We zijn een school waar de Bijbel en het geloof centraal staan. Dit merk je aan onze leerlingen, aan de inhoud van de lessen en aan onze medewerkers. Het Gomarus biedt onderwijs dat in het verlengde van de opvoeding thuis ligt. Zo worden de leerlingen gevormd voor hun verdere leven. Of zoals ons motto het zegt: leren voor je Leven!

Vacatures bij Gomarus College

Op dit moment zijn er geen actieve vacatures. Ga naar vacatures en vind de nieuwste vacatures voor jou!

Organisatiegegevens

Gomarus College
Vondelpad 1
9721 LX Groningen

Website
https://gomaruscollege.nl/

E-mailadres
havo-vwo@gomaruscollege.nl